تعیین سایز دست برای النگو

تعیین سایز دست برای النگو تصویر ابتدای مقاله
تصویری برای تعیین سایز دست برای النگو

در این صفحه از سایت saza gallery ( سازا گالری ) به دو روش ساده و دقیق برای تعیین سایز دست برای النگو پرداخته خواهد شد.

با استفاده از این روش‌ها، شما می‌توانید بدون نیاز به هیچ ابزار خاصی، سایز دست خود را به راحتی تعیین کنید تا بتوانید النگویی را با سایز مناسب برای خود انتخاب کنید.

همچنین در صفحه ی دیگری در سایت saza gallery  ( سازا گالری )  به نحوه تعیین سایز انگشتر پرداخته شده بود.

اگر هنوز سایز مناسب انگشتر خود را تعیین نکرده‌اید، می‌توانید از لینکی که در بالا ذکر شد، استفاده کنید.

همانطور که گفته شد به دو روش ساده و دقیق برای تعیین سایز النگو پرداخته خواهد شد تا شما بدون نیاز به هیچ ابزار خاصی، سایز دست خود را به راحتی تعیین کنید و النگویی با سایز مناسب برای خود انتخاب کنید.

۱- تعیین سایز دست برای النگو با اندازه گیری قطر یک النگوی دیگر

این روش یکی از دقیق‌ترین روش‌های تعیین سایز دست برای النگو  است.

برای استفاده از این روش، شما نیاز  به یک النگویی دارید که  اندازه آن برای دستتان مناسب باشد و علاوه بر آن نیاز به یک خط کش یا متر دارید.

با استفاده از خط کش یا متر، قطر النگویی که دارید را اندازه‌گیری کنید و سپس با توجه به جدول زیر، سایز دستتان را مشخص کنید.

اگر در حال حاضر به متر یا خطکش دسترسی ندارید اصلا نگران نباشید میتوانید روش بعدی را دنبال کنید

جدول تعیین سایز دست برای النگو
برای تعیین سایز دست مناسبه النگو از این جدول استفاده کنید
تعیین سایز دست برای النگو با این تصویر
برای تعیین سایز دست برای النگو از این تصویر الگو بگیرید

۲-تعیین سایز النگو به کمک اندازه گیری دور دست

تعیین سایز دست برای النگو به کمک متر
به این صورت سایز دست خود را برای النگو تعیین کنید

اگر به النگو دسترسی ندارید، می‌توانید از روش دوم برای تعیین سایز دستتان استفاده کنید.

برای این کار، ابتدا با استفاده از یک متر یا تکه‌ای از نخ یا پارچه، اندازه برآمدگی دور دستتان را اندازه‌گیری کنید.

برای این کار، نخ را دور  پهن‌ترین قسمت دستتان حلقه کنید و آن را با دست دیگر یا با استفاده از خودکار یا ماژیک علامت بزنید.

برای اندازه‌گیری دقیق، می‌توانید دو انگشت شصت و کوچک را روی هم قرار داده و سپس با استفاده از نخ یا روبان، قطربرآمدگی دور دستتان را اندازه‌گیری کنید.

سپس با توجه به جدول زیر، سایز دستتان را تعیین کنید. این روش به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به النگو، سایز مناسبی برای النگوی خود پیدا کنید.

تعیین سایز دست بربای النگو به کمک برآمدگی دست
جدول تعیین سایز النگو بر اساس اندازه برآمدگی دور دست

در صورتی که از متر برای اندازه‌گیری استفاده کرده‌اید، عددی که بر روی متر نوشته شده است را یادداشت کنید.

اما اگر از روبان یا تکه نخ استفاده کرده‌اید، روبان را بر روی متر یا خط کش باز کرده و طول روبان را اندازه‌گیری کنید و سپس طول روبان را یادداشت کنید.

با داشتن این عدد، با استفاده از جدول بالا، می‌توانید سایز دستتان را مشخص کنید.

نکات مهمی که باید به آن توجه کنید

نکاتی که باید به آن‌ها توجه کنید عبارتند از:

  1. روش اول (تعیین سایز النگو با استفاده از اندازه قطر النگوی دیگر) دقیق‌تر از روش دوم است. بنابراین، اگر امکانش را دارید، بهتر است از این روش استفاده کنید.
  2. قالب بعضی از النگوها ممکن است کمی از استاندارد ذکر شده در جداول بالا متفاوت باشد. بنابراین، احتمال وجود خطای ۳ میلی‌متر در بعضی از النگوها امری طبیعی است.
  3. در صورتی که بین دو سایز شک داشتید، بهتر است سایز بزرگتر را انتخاب کنید. النگویی که برای شما کوچک باشد، ممکن است باعث فشار و ناراحتی در دست شما شود و سبب ایجاد مشکلاتی مانند انحراف انگشتان شود. در عوض، النگویی که بزرگتر از سایز دست شماست، ممکن است در حین استفاده از آن سر جاش نمانده و به راحتی از دست شما بیفتد. لذا بهتر است در صورت شک، سایز بزرگتر را انتخاب کنید.

با استفاده از هر یک از دو روش بالا، می‌توانید سایز دستتان را دقیقاً مشخص کنید. در صورتی که النگویی که به دستتان رسید، سایز مناسبی برای دست شما نیست، می‌توانید آن را تا دو روز پس از تحویل کالا عودت یا تعویض کنید. لطفاً قبل از خرید، شرایط عودت و تعویض کالا مشاهده کنید

در صورتی که به راهنمایی بیشتری در این زمینه نیاز دارید، می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما با فروشگاه سازا گالری در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح کنید

شما عزیزان میتوانید برای خرید بدلیجات و اکسسوری ، خرید ست و نیم ست ، خرید گردنبند و زنجیر ، خرید پلاک و آویز ، خرید گوشواره ، خرید انگشتر ، خرید دستبند ، خرید النگو ، خرید پابند به فروشگاه اینترنتی بدلیجات و زیورآلات saza gallery ( سازا گالری ) مراجعه کنید